O nas

image

Nasz zespół składa się z czterech indywidualności. Każdy ma swoje zainteresowania i pasje na które poświęcamy wszelkie możliwe wolne chwile, zwykle kosztem wypoczynku. Doba robi się za krótka by prócz pracy, czasu dla rodziny, minimalnej ilości snu móc spełniać się ze wszystkimi zainteresowaniami.

Nasza misja

Serwis komputerowy DELTA działa nieprzerwanie od 2001r. Swoją mocną pozycję na rynku zdobyliśmy dzięki doświadczeniu i wiedzy techniczno - informatycznej. Siedziba firmy znajduje się we Włocławku skupiając swoje działania głównie na rynku lokalnym. Posiadamy 16-sto letnie doświadczenie w branży informatycznej.

Do kogo

Swoją ofertę kierujemy do firm zarówno mniejszych jak i średnich oraz do klientów indywidualnych. Zatrudniani przez nas pracownicy cechują się wiedzą wyróżniającą nas na tle konkurencyjnych firm. Oczywistym jest fakt że nie jesteśmy w stanie znać się na wszystkim. W tego typu sytuacjach pokierujemy sprawą tak aby pomóc Ci z rozwiązaniem problemu z pomocą firm "trzecich"

Co oferujemy

Prócz usług serwisowych i sprzedaży sprzętu oferujemy również szeroko pojęte doradztwo z zakresie rozwiązań które pomogą Ci cieszyć się bezproblemową pracą Twojego sprzętu aby wszystko działało możliwie jak najlepiej minimalizując Twoje zaangażowanie byś miał więcej czasu dla swojej rodziny,  hobby itp.

Stawiamy na rozwój a nasz główny cel to TWOJE ZADOWOLENIE