Serwis komputerowy sprzętu IT we Włocławku

Jako Delta serwis komputerów działamy we Włocławku, gdzie z pełną pasją i zaangażowaniem świadczymy usługi z zakresu napraw elektroniki. Jesteśmy nie tylko serwisem komputerowym wprowadzającym nowe standardy w zakresie przeprowadzania napraw sprzętu IT, ale również niezastąpionym partnerem biznesowym gwarantującym opiekę informatyczną Twojej firmy. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, notebooków, komputerów stacjonarnych, drukarek laserowych, kserokopiarek, płyt głównych, tabletów, telefonów i innych urządzeń. Nasza oferta we Włocławku obejmuje także dodatkowe usługi, począwszy od czyszczenia konsol aż po skomplikowane naprawy komputerów stacjonarnych oraz laptopów wraz z ich kompleksową diagnostyką i odzyskiwaniem danych.

Naprawa komputerów oraz wsparcie IT dla firm – Włocławek

Jeśli Twój sprzęt jest uszkodzony w sposób uniemożliwiający jego poprawne użytkowanie, wymaga czyszczenia lub konserwacji, zgłoś się do nas! We Włocławku zajmujemy się również odzyskiwaniem utraconych danych oraz zdjęć. Nasze usługi serwisowania sprzętu komputerowego skierowane są do małych i średnich firm, a także klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00. Gwarantujemy szybką i dokładną diagnozę sprzętu, jak również błyskawiczne rozwiązanie Twojego problemu. Powierz swoje urządzenie profesjonalistom z Delty, którzy zajmą się nim rzetelnie a wszelkie usługi wykonają terminowo. Na naszą pełną ofertę we Włocławku składa się:

  • serwis i naprawa konsoli PlayStation,
  • serwis i naprawa konsoli Xbox,
  • serwis i naprawa drukarek atramentowych, a także laserowych,
  • naprawa lub wymiana płyty głównej w laptopie,
  • kompleksowy serwis kserokopiarek.

Oprócz wymiany płyt głównych w laptopach i komputerach stacjonarnych we Włocławku zajmujemy się także wymianami wyświetlaczy w telefonach.

Płytka drukowana

Dlaczego my?

Zespół doświadczonych techników z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje Ci profesjonalną obsługę, a także skuteczne i najbardziej opłacalne rozwiązania.

Dbamy o szybki czas realizacji każdej poszczególnej naprawy lub wymiany, abyś mógł jak najszybciej wrócić do korzystania ze swojego sprzętu. Nasz serwis cechuje wszechstronność – specjalizujemy się w naprawie różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Skontaktuj się z nami telefonicznie, a my pomożemy Ci cieszyć się sprawnym sprzętem IT.