Serwis komputerowy sprzętu IT we Włocławku

Jako Delta serwis komputerów oraz konsol PlayStation działamy we Włocławku, gdzie z pełną pasją i zaangażowaniem świadczymy usługi z zakresu napraw elektroniki. Jesteśmy nie tylko serwisem komputerowym wprowadzającym nowe standardy w zakresie przeprowadzania napraw sprzętu IT, ale również niezastąpionym partnerem biznesowym gwarantującym opiekę informatyczną Twojej firmy. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, notebooków, komputerów stacjonarnych, drukarek laserowych, kserokopiarek, płyt głównych, tabletów, telefonów i innych urządzeń. Nasza oferta we Włocławku obejmuje także dodatkowe usługi, począwszy od czyszczenia konsol czy odzyskiwania zdjęć, aż po skomplikowane naprawy komputerów stacjonarnych oraz laptopów wraz z ich kompleksową diagnostyką i odzyskiwaniem danych.

Naprawa komputerów, telefonów oraz wsparcie IT dla firm – Włocławek

Jeśli Twój sprzęt jest uszkodzony w sposób uniemożliwiający jego poprawne użytkowanie, wymaga czyszczenia lub konserwacji, zgłoś się do nas! We Włocławku zajmujemy się również odzyskiwaniem utraconych danych oraz zdjęć. Nasze usługi serwisowania sprzętu komputerowego skierowane są do małych i średnich firm, a także klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00. Gwarantujemy szybką i dokładną diagnozę sprzętu, jak również błyskawiczne rozwiązanie Twojego problemu. Powierz swoje urządzenie profesjonalistom z Delty, którzy zajmą się nim rzetelnie, a wszelkie usługi wykonają terminowo. Na naszą pełną ofertę we Włocławku składa się:

  • serwis i naprawa konsoli PlayStation oraz Xbox,
  • serwis i naprawa drukarek atramentowych, a także laserowych,
  • naprawa lub wymiana płyty głównej w laptopie,
  • kompleksowy serwis kserokopiarek.

Oprócz wymiany płyt głównych w laptopach i komputerach stacjonarnych we Włocławku zajmujemy się także wymianami wyświetlaczy w telefonach.

Płytka drukowana

Naprawa telefonów – Włocławek

Jeśli Twój smartfon wymaga fachowej opieki, nasz serwis oferuje jego profesjonalną naprawę. Specjalizujemy się w szybkim, jednak skutecznym usuwaniu wszelkich usterek, od wymiany wyświetlaczy i baterii, po nieco bardziej skomplikowane problemy techniczne (m.in. osuszanie zalanych telefonów). W Delta korzystamy z najwyższej jakości części zamiennych, zapewniając, że Twój telefon będzie działał jak nowy. Niezależnie od marki i modelu gwarantujemy przywrócenie pełnej funkcjonalności Twojemu sprzętowi. Zaufaj nam – przekonaj się, że naprawa telefonów to usługa, której powodzenia możesz być pewny.

Sprawne wymiany wyświetlaczy w telefonach

Rozbity lub rozlany wyświetlacz w smartfonie? Uszkodzona tylna obudowa? W Delta wiemy, jak skutecznie rozwiązać Twój problem! W przypadku rozległych uszkodzeń ekranu oferujemy profesjonalną wymianę, zapewniając szybką i niezawodną pomoc. Niezależnie od modelu urządzenia jesteśmy w stanie przywrócić jego pełną funkcjonalność. Zadbamy o to, aby Twój telefon wyglądał oraz działał jak nowy, a cały proces wymiany wyświetlacza przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo wymieniony wyświetlacz zostanie przez nas zabezpieczony, minimalizując ryzyko kolejnych usterek w przyszłości.

Skuteczne odzyskiwanie zdjęć z telefonów

Zdajemy sobie sprawę, że utrata zdjęć z telefonu może być niezwykle stresująca. Na szczęście nasz serwis przygotowany jest również na to! Specjalizujemy się w skutecznym odzyskiwaniu zdjęć z różnych modeli telefonów, działając we Włocławku. Dzięki zaawansowanym technologiom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić utracone dane nawet w przypadku poważnych uszkodzeń. Niezależnie od przyczyny utraty zrobimy wszystko, by odzyskać ważne dla Ciebie wspomnienia.

Serwis konsol PlayStation

Każdy z posiadaczy konsoli do gier może prędzej czy później w pewnym momencie napotkać problemy z funkcjonowaniem ulubionego urządzenia. Jeśli Twoja konsola przestała działać poprawnie, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawie różnych modeli PlayStation, zapewniając szybką oraz skuteczną obsługę. Poradzimy sobie z wszelkimi problemami, od uszkodzonych portów HDMI, po awarie zasilania i problemy z oprogramowaniem. Korzystamy z najwyższej jakości części zamiennych, aby zapewnić długotrwałe efekty naprawy. Powierz swoje urządzenie ekspertom z Delta we Włocławku i ciesz się płynnym działaniem PlayStation, bez względu na rozległość usterki.

Dlaczego my?

Zespół doświadczonych techników z wieloletnim doświadczeniem w branży oferuje Ci profesjonalną obsługę, a także skuteczne i najbardziej opłacalne rozwiązania.

Dbamy o szybki czas realizacji każdej poszczególnej naprawy lub wymiany, abyś mógł jak najszybciej wrócić do korzystania ze swojego sprzętu. Nasz serwis cechuje wszechstronność – specjalizujemy się w naprawie różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Skontaktuj się z nami telefonicznie, a my pomożemy Ci cieszyć się sprawnym sprzętem IT.